کد خبر:2185
پ
۱۳۹۷۰۸۲۵۰۰۰۱۱۸_Test_PhotoN
عضو هیات‌رئیسه مجلس گفت: 93 لایحه از طرف دولت به مجلس ارسال شده و 70 لایحه را در یک روز اعلام وصول کردیم، این درحالی است که اولویت بیشتری به لوایح دادیم ولی 54 طرح فوریت‌دار هم در مجلس داریم.

کمیسیون‌های مجلس در حال رسیدگی به ۹۳ لایحه دولت هستند/ رئیس‌جمهور در باره مجلس کم لطفی و اختلاف‌افکنی نکند

احمد امیرآبادی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۲۵ آذر ماه ۹۹) در جلسه علنی و پیش از ورود به رسیدگی به دستورکار صحن علنی با اشاره به اظهارنظر رئیس جمهور مبنی بر این که مجلس به لوایح دولت توجهی نکرده و به سونامی طرح‌ها می‌پردازد، اظهار داشت: ۹۳ لایحه از سوی دولت به […]

احمد امیرآبادی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۲۵ آذر ماه ۹۹) در جلسه علنی و پیش از ورود به رسیدگی به دستورکار صحن علنی با اشاره به اظهارنظر رئیس جمهور مبنی بر این که مجلس به لوایح دولت توجهی نکرده و به سونامی طرح‌ها می‌پردازد، اظهار داشت: ۹۳ لایحه از سوی دولت به مجلس داده شده و ۷۰ لایحه را در یک روز و با یک نامه اعلام وصول کردیم.

وی در توضیح بیشتر افزود: هم اکنون ۳۱ لایحه فقط در کمیسیون حقوقی قضایی در حال بررسی است و چند لایحه با فوریت به مجلس ارسال شده و بقیه آنها به صورت عادی ارسال شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: ۵۴ طرح فوریت‌دار در نوبت رسیدگی است، اما لوایح فوریت‌دار دولت را در دستور قرار دادیم و به آن توجه بیشتری کردیم.

امیر آبادی فراهانی گفت: ۷ لایحه دولت به قانون تبدیل شده و به رئیس جمهور اعلام می‌کنم که بهتر است نسبت به مجلس کم لطفی نکند و لوایح غیرمعیشتی و اقتصادی به مجلس ندهد. ضمن این که بهتر است آقای روحانی به دنبال اختلاف افکنی بین قوا نباشد.

وی در پایان گفت: از رئیس جمهور تعجب می‌کنم که در حالی که خود او سابقه نمایندگی مجلس را دارد این اظهارات را علیه مجلس بیان می‌کند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

×

سلام علیکم

جهت برقراری ارتباط با مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری روی آیکن واتس اپ کلیک نمایید یا پیام خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمائید

× مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری