خبرنگار :
پ

کلیپ تصویری | یکی از مهم‌ترین علائم ظهور

یکی از ویژگی‌های بسیار مهمّ ظهور این است که قبل از ظهور حضرت و حاکمیت اسلام هر کسی هر ادّعایی دارد، آمده ادّعایش را به منصۀ ظهور رسانده و بطلان و پوچی ادّعایش ثابت شده؛ و کسی در جهان نیست که بگوید اگر ما بودیم بهتر عمل می‌‌کردیم. این خیلی مسئلۀ مهمی است. یعنی شاید در بین تمام مباحث مربوط به مهدویت و مقدمات ظهور، این روایت مهم‌تر از همه باشد. یعنی قبل از ظهور جهان دچار خلأ تئوریک می‌‌شود. یعنی مردم جهان همه می‌‌فهمند مرام‌های دیگر غیر از اسلام هیچ‌کدام نجات‌بخش نیستند و همه به یک سکوت می‌‌رسند. هر کی می‌‌خواهد از روی ساعت و دقیقه متوجه بشود که ظهور کِی هست، به این علامت نگاه کند آیا جهان به خلأ تئوریک رسیده یا نه؟

  آیا کسی هست در جهان ادّعا کند اگر این روش را اجرا کنیم، جامعه پیروز می‌‌شود سعادتمند می‌‌شود، مردم وضعشان خوب می‌‌شود، بشریت نجات پیدا می‌‌کند؟

 مقام معظم رهبری: «آنچه که من به شما جوانان عزیز عرض می‌‌کنم این است که بدانید امروز تاریخ جهان، تاریخ بشریت بر سر یک پیچ بزرگ تاریخی است. دوران جدیدی در همۀ عالم دارد آغاز می‌‌شود. بشریت عبور کرده است از مکاتب و ایدئولوژی‌های مادی. امروز نه مارکسیست جاذبه دارد، نه لیبرال‌دموکراسی غرب جاذبه دارد. می‌‌بینید در مهد لیبرال‌دموکراسی غرب چه خبر است؛ در آمریکا در اروپا، اعتراف می‌‌کنند به شکست. امروز در میان امّت اسلامی بیشترین جاذبه متعلّق است به اسلام، به قرآن، به مکتب وحی، که خدای متعال وعده داده است که می‌‌تواند بشر را سعادتمند کند، مکتب الهی و وحی الهی و اسلام عزیز.»

درحال بارگذاری ...
دریافت ویدیو
کیفیت 480 دریافت
کیفیت 720 دریافت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

×

سلام علیکم

جهت برقراری ارتباط با مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری روی آیکن واتس اپ کلیک نمایید یا پیام خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمائید

× مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری