خبرنگار :
پ
رهبر انقلاب بیان داشتند: معتقدین به ظهور ولی‌عصر (ارواحنا فداه) هیچ‌گاه دچار ناامیدی و یأس نمی‌شوند و می‌دانند که قطعاً این خورشید طلوع خواهد کرد و این تاریکی‌ها و این سیاهی‌ها را برطرف خواهد کرد.

ویژگی منتظران به روایت رهبر انقلاب+پادکست

حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای رهبر انقلاب درباره ره‌آورد منتظران ابراز داشتند: انسان‌ها گاهی که امواج متراکم ظلمت و ظلم را مشاهده می‌کنند، مأیوس می‌شوند. یاد امام زمان نشان‌دهنده این است که خورشید طلوع خواهد کرد، روز خواهد آمد.

اعتقاد به امام زمان (عج) به ما می‌آموزد که وعده الهی تضمین شده است

ایشان در ایام ماه شعبان المعظم مصادف با ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۹۶ در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با اشاره به وعده تضمین‌شده‌ پروردگار افزودند: ظلمات هست، ظالمان و تاریکی‌آفرینان هستند در دنیا و قرن‌های متمادی بوده‌اند، اما پایان این شب سیاه و ظلمانی، قطعاً طلوع خورشید است؛ این آن ‌چیزی است که اعتقاد به امام زمان (عج) به ما می‌آموزد؛ این وعده تضمین‌شده پروردگار است.

منتظران ظهور دچار ناامیدی نمی‌شوند

معظم‌له با بیان اینکه امید به آینده از ویژگی‌های منتظران مهدوی است، تصریح کردند: این وعده تخلف‌ناپذیر الهی است. در اول زیارت هم دارد: اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا وَعدَ اللهِ الَّذی ضَمِنَه؛ وعده‌ای که تضمین‌شده است از طرف پروردگار، ظهور این بزرگوار است. معتقدین به ظهور ولی‌عصر و وجود ولی‌عصر (ارواحنا فداه) هیچ‌گاه دچار ناامیدی و یأس نمی‌شوند و می‌دانند که قطعاً این خورشید طلوع خواهد کرد و این تاریکی‌ها و این سیاهی‌ها را برطرف خواهد کرد.

اَلسَّلامُ‌ عَلَیکَ‌ اَیُّهَا العَلَمُ‌ المَنصوبُ وَ العِلمُ المَصبوبُ

آنچه که در ادامه می‌بینید پادکست فرازی از دعای فرج به همراه فرمایشات رهبر حکیم انقلاب اسلامی به مناسبت نیمه شعبان که توسط فرهنگسرای ارسباران منتشر شده است:

درحال بارگذاری ...
دریافت ویدیو
کیفیت 480 دریافت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 9 =

کلید مقابل را فعال کنید

×

سلام علیکم

جهت برقراری ارتباط با مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری روی آیکن واتس اپ کلیک نمایید یا پیام خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمائید

× مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری