کد خبر:2256
پ
n00363717-b
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر باید در زمینه‌های علمی و اخلاقی الگو باشند تا همه جوانان دانشجو با هدف ادامه دادن راه شهدا، پیشرفت و توسعه کشور را دوچندان کنند.

دانشجویان شاهد و ایثارگر باید در علم و اخلاق الگو باشند

غلامرضا حقایق‌پور در وبینار نشست دانشجویان ورودی جدید شاهد و ایثارگر استان قزوین در دانشگاه‌ آزاد اسلامی ضمن تسلیت ایام فاطمیه(س) از زحمات ناصر حمیدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تقدیر کرد و گفت: این دانشگاه در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یک الگوی نمونه در بین دانشگاه‌های استان و کشور به شمار […]

غلامرضا حقایق‌پور در وبینار نشست دانشجویان ورودی جدید شاهد و ایثارگر استان قزوین در دانشگاه‌ آزاد اسلامی ضمن تسلیت ایام فاطمیه(س) از زحمات ناصر حمیدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تقدیر کرد و گفت: این دانشگاه در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یک الگوی نمونه در بین دانشگاه‌های استان و کشور به شمار می‌آید که این مهم برای استان قزوین مایه مباهات است.
وی به ظرفیت‌های بی‌نظیر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در زمینه‌های علمی، تحقیقاتی، آموزشی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌توانند از این ظرفیت‌ها در جهت ارتقای تحصیلی خود به خوبی استفاده کنند.
مدیرکل بنیاد استان قزوین بیان کرد: دانشجویان شاهد و ایثارگر باید در زمینه‌های علمی و اخلاقی الگو باشند تا همه جوانان دانشجو با هدف ادامه دادن راه شهدا، پیشرفت و توسعه کشور را دوچندان کنند.
حقایق‌پور مطالبی پیرامون تسهیلات و قوانین بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه آموزش بیان کرد و گفت: مسئولان این نهاد در خدمات‌رسانی به دانشجویان شاهد و ایثارگر و رفع مشکلات آنها تلاش می‌کنند تا آنها در هر زمینه‌ای موفق باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 13 =

کلید مقابل را فعال کنید

×

سلام علیکم

جهت برقراری ارتباط با مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری روی آیکن واتس اپ کلیک نمایید یا پیام خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمائید

× مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری