- مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری - http://basij-justice.ir -

اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم‌+جدول و گرایش سیاسی منتخبان

تازه ترین نتایج رسمی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بدین شرح می‌باشد.

آذربایجان شرقی [1]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایش سیاسینتیجهتعداد کرسی
ورزقانالله وردی دهقانیاصولگرا۱
ملکانسید علی موسویاصولگرا۲۰۱۴۰۱
هشترود و چاراویماقسیدحمزه امینیمستقل۱۴۲۷۷۱
تبریز، اسکو و آذرشهرمسعود پزشکیاناصلاح طلب۶
محمدحسین فرهنگیلیست ائتلاف
محمدرضا تاج الدینیلیست ائتلاف
روح الله متفکرآزادلیست ائتلاف
محمد اسماعیل سعیدیاصولگرا
علیرضا منادیمستقل
علی جعفری آذرلیست ائتلاف
عشرت شایق پیشتازلیست ائتلاف
سراب و مهربانیوسف داوودیمستقل۲۰۸ ۲۰۱
بنابمحمد باقریاصولگرا۲۳۵۴۴۱
بستان‌آبادغلامرضا نوریکارگزاران۱۲۷۰۷۱
مرند و جلفامعصومه پاشاییاصولگرا۴۰۲۹۴۱
مراغه و عجب شیرعلی علیزادهلیست ائتلاف۴۴۶۹۱۱
میانهمهدی اسماعیلیلیست ائتلاف۱۶۸۶۶۲
علی شامی / بهنام صفایی(دور دوم)
کلیبر و هوراندحسین حاتمیلیست ائتلاف۱۷۶۲۵۱
اهر و هریساحمد محرم‌زاده۸۲۶ ۲۹۱
شبسترجعفر راستیاصولگرا۱۲۵۹۶۱

 

آذربایجان غربی [2]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بوکانانور حبیب زاده بوکانیاصولگرا۲۶۹۶۵۱
مهابادجلال محمود زادهمستقل۱۹۳۰۳۱
خویعادل نجف زادهمستقل۱
ماکو و چالدرانمحمدعلیپورلیست ائتلاف۲۰۱۳۰

 

۱
نقده و اشنویهعلی زنجانیاصولگرا۱
میاندوآبمهدی عیسی زادهلیست ائتلاف۴۳۰۱۶۱
تکاب و شاهین دژحسن همتی / ‏‬ محمدجواد سبحانی‌فر(دور دوم)۱
سردشت و پیرانشهرکمال حسین پوراصولگرا۱
ارومیهسیدسلمان ذاکرلیست ائتلاف۳
روح الله حضرت پور،اصولگرا
وحید جلال زادهاصولگرا
سلماسیعقوب رضا زادهاصولگرا۲۴۷۶۴۱

 

 

اردبیل [3]
حوزه انتخابیهنامزد (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارعباس جهانگیرزادهاصلاح طلب۲۴۷۷۲۱
خلخال و کوثرسیدغنی نظریاصولگرا۲۲۶۹۸۱
مشکین شهرمحمود عباس زاده مشکینیاصولگرا۳۲۲۵۴۱
گرمیولی اسماعیلیاصولگرا۲۴۱۶۹۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیرعلی نیکزاداصولگرا۱۱۷۶۱۲۳
صدیف بدریاصولگرا۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسویاصولگرا۵۹۵۱۶

 

 

 

ایلام [4]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهربهزاد علیزاده / ‏‬صادق کرمیدور دوم۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهرانعلی اکبر بسطامیلیست ائتلاف۲۹۶ ۴۲۲
سارا فلاحیمستقل۳۶۹۰۹

 

 

اصفهان [5]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگلسیدجواد ساداتی نژادلیست ائتلاف۸۸۹۴۶۱
اصفهانامیر حسین بانکیلیست ائتلاف۵
عباس مقتداییاصولگرا
مهدی طغیانیلیست ائتلاف
زهرا شیخیلیست ائتلاف
حجت الاسلام و المسلمین حسین میزراییلیست ائتلاف
خوانسار و گلپایگانمسعود خاتمیلیست ائتلاف۲۱۴۶۴۱
قمصر و نطنزرحمت الله فیروزی پورلیست ائتلاف۱
شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی دلیگانیلیست ائتلاف۱
نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیلیست ائتلاف۵۷۷۰۰۱
نائینالهام آزادمستقل۸۵۷۰۱
اردستانسیدصادق طباطبایی نژادلیست ائتلاف۱۳۲۲۹۱
شهرضاسمیه محمودیمستقل۲۰۵۴۲۱
فلاورجان۱
مبارکهپروین صالحیلیست ائتلاف۱۲۰۷۵۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدنحسین محمد صالحیمستقل۲۶۹۲۰۱
لنجانحسین رجایی / ‏‬ علی یوسف پور(دور دوم)۱
سمیرمرحیم کریمی / ‏‬ اصغر سلیمی(دور دوم)۱
خمینی‌شهرمحمدتقی نقدعلیلیست ائتلاف۳۶۰۵۵۱

 

 

 

البرز
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
ساوجبلاغ [6]علی حدادیلیست ائتلاف۴۳۲۳۱۱
کرجمهدی عسگری۲
فاطمه آجرلو / ‏‬ علیرضا عباسی(دور دوم)

 

بوشهر
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دشتستانابراهیم رضاییاصولگرا۳۶۵۸۱۱
کنگان، دیر و جمموسی احمدیلیست ائتلاف۳۸۹۹۸۱
دشتی و تنگستانغلامحسین کرمیلیست ائتلاف۲۹۰۵۷۱
بوشهر، گناوه و دیلم۱

 

تهران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوهسیداحمد رسولی نژادلیست ائتلاف۱۵۸۵۶۱
ورامین، پیشوا و قرچکحسین نوش آبادیمستقل۱
شهریار، قدس و ملاردحسین حق وردیلیست ائتلاف۱
پاکدشتفرهاد بشیریلیست ائتلاف۱
رباط کریمحسن نوروزیلیست ائتلاف۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس۳۰

 

چهارمحال و بختیاری [7]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
شهرکرداحمد راستینه هفشجانیلیست ائتلاف۳۵۸۷۲۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارقدرت‌الله حمزه شلمزاریلیست ائتلاف۱
بروجنحجت الاسلام امیرقلی جعفری بروجنیلیست ائتلاف۱۱۸۶۳۱
لردگانحسین بامیریاصولگرا۱

 

خراسان جنوبی [8]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیرجند و درمیان [9]حسین خسروی اسفزاراصولگرا۷۲۸۷۲۱
قائناتسلمان اسحاقیاصولگرا۲۱۹۳۴۱
نهبندان و سربیشهمصطفی نخعیلیست ائتلاف۱۷۳۴۱۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمجید نصیراییلیست ائتلاف۳۷۳۳۴۱

 

خراسان رضوی [10]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
چناران و طرقبه۱
مشهد و کلاتحجت الاسلام نصرالله پژمانفرلیست ائتلاف۵
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمیلیست ائتلاف
فاطمه رحمانیلیست ائتلاف
گنابادمحمد صفایی دلوییلیست ائتلاف۲۳۶۰۷۱
تربت حیدریهمحسن زنگنه۵۶۷۰۶۱
درگزحسن رزمیان مقدم۹۱۸۴۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادجواد نیک بین۲۹۴۸۷۱
نیشابور۲
خواف و رشتخواراکبر احمدپور۶۳۹۹۴۱
فریمان و سرخسسیداحسان قاضی زاده هاشمیلیست ائتلاف۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابعلی اصغر عنابستانیلیست ائتلاف۸۰۰۲۶۲
بهروز محبی
قوچان و فاروج۱
تربت جام و تایبادجلیل رحیمی جهان آبادی۹۸۲۴۸۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بجنورد۲
شیروانعلی جدیلیست ائتلاف۲۴۷۲۴۱
اسفراینامان‌الله حسین‌پورلیست ائتلاف۱۹۳۱۲۱

 

خوزستان [11]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون۳
ماهشهر، امیدیه و هندیجان۱
شوشمحمد کعب عمیر۲۳۳۵۸۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا۳۳۹۰۲۱
شوشتر و گتوندسهراب گیلانیاصولگرا۳۱۸۵۳۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا۱
دزفول۱
رامهرمز و رامشیرابراهیم متینیانلیست ائتلاف۲۴۵۱۳۱
خرمشهرسید لفته احمد نژاداصولگرا۹۶۳۸۱
شادگانمجید ناصری نژاداصولگرا۱۲۵۵۵۱
دشت‌آزادگان و هویزهقاسم ساعدیاصولگرا۱۹۵۸۹۱
آبادانسیدمحمد مولویلیست ائتلاف۳۵۰۰۵۳
جلیل مختاراصولگرا۱۹۸۴۲
سید مجتبی محفوظیلیست ائتلاف۲۱۴۰۲
ایذه و باغملکعبداله ایزدپناهلیست ائتلاف۳۳۲۸۰۱
بهبهانمحمد طلا مظلومیلیست ائتلاف۱۸۰۲۸۱

 

زنجان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زنجان و طارممصطفی طاهری۵۹۸۰۰۲
شیخ مهدی باقری / ‏‬ نبی الله محمدی(دور دوم)
ابهر و خرمدره و سلطانیهحجت‌الاسلام حسن شجاعیاصولگرا۱۹۴۵۴۱
خدابندهسید البرز حسینیلیست ائتلاف۳۰۸۵۲۱
ماهنشان و ایجرودسید مرتضی خاتمیمستقل۱۷۷۶۳۱

 

سمنان [12]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهرعباس گلرولیست ائتلاف۳۲۴۱۱۱
شاهرودعلی اصغر خانیاصولگرا۳۴۰۸۳۱
دامغانعلی اکبر علیزادهلیست ائتلاف۱۱۰۲۱۱
گرمسار و آراداناردشیر مطهریاصولگرا۱۳۱۳۰۱

 

سیستان و بلوچستان [13]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زاهدانحسینعلی شهریاریلیست ائتلاف۶۵.۳۲۲
فداحسین مالکیاصولگرا۶۳۲۲۷
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کوریناسماعیل حسین زهی۴۳۱۴۸۱
سراوانملک فاضلی۴۳۵۳۰۱
زابلمحمد سرگزی۷۶۶۸۴۲
حبیب الله دهمردهاصولگرا۶۴۳۱۴
چابهار، نیکشهر و کنارکمعین الدین سعیدی۹۰۸۶۳۱
ایرانشهر و سربازعبدالناصر درخشان۹۵۸۹۶۱

 

فارس [14]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
نیریز و استهبانفرهاد طهماسبیلیست ائتلاف۲۸۸۴۷۱
شیرازعلیرضا پاک فطرتلیست ائتلاف۴
روح الله نجابتلیست ائتلاف
جعفر قادریلیست ائتلاف
ابراهیم عزیزیلیست ائتلاف
لامرد و مهرسید موسی موسویلیست ائتلاف۱
داراب و زرین دشتمحمد جواد عسکریلیست ائتلاف۱
خرامه، سروستان و کوارعبدالعلی رحیمی مظفری۳۷۷۷۱۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشتجلال رشیدی کوچیلیست ائتلاف۱
آباده، بوانات و خرم‌بیدرحیم زارعاصولگرا۱
لارستان، خنج و گراشحسین حسین زاده۲۸۳۳۹۱
جهرممحمدرضا رضایی کوچیاصولگرا۳۹۹۴۰۱
اقلیدمسلم صالحیاصولگرا۱۴۵۸۰۱
سپیدان وبیضاءمحسن علیزاده۱
نورآباد و ممسنیمجید انصاری۱
کازرونفریدون عباسیلیست ائتلاف۱
فساحجت الله فیروزیلیست ائتلاف۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندمیرمحمدمهدی فروردینلیست ائتلاف۱

 

قزوین [15]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قزوین و آبیکفاطمه محمدبیگیلیست ائتلاف۲
لطف الله سیاهکالی مرادیلیست ائتلاف
تاکستانرجب رحمانیاصولگرا۲۶۰۴۵۱
بوئین‌زهراروح الله عباسپورلیست ائتلاف۳۷۵۸۹۱

 

قم [16]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قماحمد امیرآبادی فراهانیاصولگرا۳
حجت الاسلام مجتبی ذوالنوریاصولگرا
علیرضا زاکانیاصولگرا

 

کردستان [17]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیجارحمدالله کریمی / مهدی زندیان ‏‬(دور دوم)۱
مریوان و سروآبادشیوا قاسمی پورمستقل۱
سقز و بانهبهزاد رحیمیمستقل۳۴۴۳۹۱
قروه و دهگلانپرویز اوسطیاصولگرا۱۷۱۹۶۱
سنندج، دیوان دره و کامیارانمهدی فرشادانمستقل۳۵۷۱۶۲
محسن فتحیمستقل۳۲۵۱۸

 

کرمان [18]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کرمان و راورمحمدرضا پورابراهیمیلیست ائتلاف۱۳۰۱۹۵۲
محمد مهدی زاهدیلیست ائتلاف۹۰۷۱۴
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر۱
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنجمنصور شکراللهیلیست ائتلاف۱
جیرفت و عنبرآباد۱
بافت، رابر، ارزوئیهصمدالله محمدیاصولگرا۱۸۰۰۲۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن پور بیگلریمستقل۴۸۸۶۴۱
شهربابکمصطفی رضاحسینی قطب آبادیاصولگرا۱۳۳۵۰۱
رفسنجان و انارحسین جلالیلیست ائتلاف۵۳۷۸۸۱
زرند و کوهبنانعفت شریعتی کوهبنانیلیست ائتلاف۴۴۴۵۳۱

 

کرمانشاه [19]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اسلام‌آباد غربمجتبی بخشی پور۱
کنگاور صحنه و هرسینعلی رضاییمستقل۱
سنقر و کلیاییسیدجواد حسینی کیالیست ائتلاف۱۰۹۳۵۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربشهریار حیدریمستقل۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانیآرش لهونیاصلاح طلب۱
کرمانشاهعبدالرضا مصریلیست ائتلاف۹۵۰۶۱۳
محمد رشیدیلیست ائتلاف۵۷۱۷۰
سلمان محمدیاصولگرادور دوم
ابراهیم عزیزیلیست ائتلافدور دوم

 

کهگیلویه و بویراحمد [20]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بویراحمدودنامهدی روشنفکراصولگرا۱
کهگیلویه و بهمئیسید محمد موحدلیست ائتلاف۱
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح طلب۱

 

گلستان [21]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
علی‌آباد کتولرحمت الله نوروزیلیست ائتلاف۳۵۹۰۷۱
گنبد کاووسامان قلیچ شادمهراصولگرا۳۱۸۲۶۱
رامیان و آزادشهرغلامعلی کوهساریاصلاح طلب۳۸۶۱۵۱
کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

عبدالجلال‌ایری / ‏رجب‬ محمد آبادی(دور دوم)۱
مینودشت و کلالهرضا آریان پوراصولگرا۴۲۹۴۷۱
گرگان و آق‌قلارمضانعلی سنگدوینیاصولگرا۵۲۵۷۸۲
غلامرضا منتظریلیست ائتلاف

 

گیلان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
آستاراغلامرضا مرحبا۱۴۸۳۴۱
فومن و شفتخلیل بهروزی فرلیست ائتلاف۱
لنگرودپرویز محمد نژاد قاضی محله۲۲۶۳۳۱
طوالش، رضوانشهر و ماسالحسن محمد یاری۳۰۸۲۷۱
لاهیجان و سیاهکلرسول فرخی۱۸۶۲۰۱
صومعه‌سراسید کاظم دلخوشاعتدال و توسعه۲۸۱۷۶۱
بندر انزلیاحمد دنیامالیاصولگرا۱۶۷۳۵۱
رودسر و املشحجت الاسلام محمد صفری۲۵۴۷۴۱
آستانه اشرفیهمحمد علی رمضانی دستکلیست ائتلاف۱۳۹۴۸۱
رودبارمهرداد گودرزوند چگینی۱۶۱۹۹۱
رشتجبار کوچکی نژادلیست ائتلاف۳
سیدعلی آقازادهلیست ائتلاف
محمدرضا احمدیلیست ائتلاف

 

لرستان [22]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
خرم‌آبادمرتضی محمودونداصولگرا۲
مهرداد ویسکرمیاصولگرا
سلسله و دلفانیحیی ابراهیمیاصلاح طلب۱
کوهدشت و رومشکانحجت‌الاسلام محمدرضا مبلغیاعتدال۱
الیگودرزمحمد خدابخشیمستقل۱
درود و ازناحسین گودرزیاصلاح طلب۱
پلدخترسیدحمیدرضا کاظمیاصولگرا۱
بروجردعباس گودرزیاصولگرا۲
فاطمه مقصودیاصلاح طلب

 

مازندران [23]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بابلمهدی سعادتیاصولگرا۵۱۰۸۲۲
علی کریمیاصولگرا۵۳۶۶۶
ساری و میاندرودمنصور علی زارعیلیست ائتلاف۶۶۲۲۵۲
علی باباییمستقل۴۱۹۸۳
نوشهر و چالوسمحمدعلی محسنی بندپیاصلاح طلب۲۴۰۹۲۱
نکا، بهشهر و گلوگاهغلامرضا شریعتیلیست ائتلاف۵۷۹۴۵۱
آمل و لاریجانرضا حاجی پوراصولگرا۵۷۹۵۱۱
بابلسر و فریدونکنارعلی اصغر باقرزادهاصولگرا۳۰۴۳۰۱
نور و محمودآبادولی الله فرزانهاصولگرا۳۵۳۴۷۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبارکمال علیپور خنکداریلیست ائتلاف۵۷۸۲۳۲
کیوان مرادیان کوچکسراییلیست ائتلاف۶۱۹۸۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشمس الدین حسینیلیست ائتلاف۴۴۹۷۳۱

 

مرکزی [24]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خندابعلی اکبر کریمیلیست ائتلاف۷۶۲۲۶۲
محمد حسن آصفریاصولگرا۵۴۹۲۱
شازندمحمود احمدی بی غشاصولگرا۲۴۴۵۲۱
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیلیست ائتلاف۱۰۴۷۱۱
ساوه و زرندیهحجت الاسلام محمد سبزی۲۷۵۴۴۱
خمینعلیرضا نظری۱۵۱۵۷۱
تفرش، آشتیان و فراهانسینا کمال خانی۱۳۷۵۲۱

 

هرمزگان [25]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکحسین رئیسی۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیاحمد مرادیمستقل۳
منصور آرامیمستقل
محمد آشوریمستقل
بندرلنگه، بستک، پارسیاناحمد جباریلیست ائتلاف۳۰۷۰۲۱

 

همدان [26]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
رزنحسن لطفیاصلاح طلب۱۹۸۶۵۱
اسدآبادکیومرث سرمدی والهاصولگرا۲۶۱۱۱۱
نهاوندعلیرضا شهبازیمستقل۱۸۵۷۸۱
بهار و کبودرآهنگعیسی جعفریلیست ائتلاف۳۶۸۸۴۱
تویسرکانمحمدمهدی مفتحلیست ائتلاف۱۶۲۵۸۱
ملایراحد آزادیخواهلیست ائتلاف۳۶۴۷۸۲
هادی بیگی نژاداصولگرا۲۲۰۶۲
همدان و فامنینحمیدرضا حاجی باباییلیست ائتلاف۲
روح الله نباتی / ‏‬امیرحسین فلاحی(دور دوم)

 

یزد [27]
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشنمحمدصالح جوکارلیست ائتلاف۱
اردکانمحمد رضا دشتی اردکانیمستقل۱۵۸۴۸۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتممحمدرضا صباغیانمستقل۲۶۸۶۵۱
تفت و میبدسیدجلیل میرمحمدی میبدیاصولگرا۲۰۲۸۶۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زرتشتیان۱
کلیمیان‌۱
ارامنه شمال۱
آشوری۱
ارامنه جنوب۱