کد خبر:1346
پ
۱۳۹۸۱۲۰۳۰۰۴۴۳۷۲۸۸۱۹۷۶۲۹۵۴
گروه استان‌ها- پس از اتمام رای‌گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از دقایق ابتدایی بامداد امروز شمارش آرا آغاز و نتایج رسمی در حال اعلام است.

اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم‌+جدول و گرایش سیاسی منتخبان

تازه ترین نتایج رسمی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بدین شرح می‌باشد. آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش سیاسی نتیجه تعداد کرسی ورزقان الله وردی دهقانی اصولگرا ۱ ملکان سید علی موسوی اصولگرا ۲۰۱۴۰ ۱ هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی مستقل ۱۴۲۷۷ ۱ تبریز، اسکو و آذرشهر مسعود پزشکیان اصلاح طلب ۶ محمدحسین فرهنگی لیست ائتلاف […]

تازه ترین نتایج رسمی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بدین شرح می‌باشد.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایش سیاسینتیجهتعداد کرسی
ورزقانالله وردی دهقانیاصولگرا۱
ملکانسید علی موسویاصولگرا۲۰۱۴۰۱
هشترود و چاراویماقسیدحمزه امینیمستقل۱۴۲۷۷۱
تبریز، اسکو و آذرشهرمسعود پزشکیاناصلاح طلب۶
محمدحسین فرهنگیلیست ائتلاف
محمدرضا تاج الدینیلیست ائتلاف
روح الله متفکرآزادلیست ائتلاف
محمد اسماعیل سعیدیاصولگرا
علیرضا منادیمستقل
علی جعفری آذرلیست ائتلاف
عشرت شایق پیشتازلیست ائتلاف
سراب و مهربانیوسف داوودیمستقل۲۰۸ ۲۰۱
بنابمحمد باقریاصولگرا۲۳۵۴۴۱
بستان‌آبادغلامرضا نوریکارگزاران۱۲۷۰۷۱
مرند و جلفامعصومه پاشاییاصولگرا۴۰۲۹۴۱
مراغه و عجب شیرعلی علیزادهلیست ائتلاف۴۴۶۹۱۱
میانهمهدی اسماعیلیلیست ائتلاف۱۶۸۶۶۲
علی شامی / بهنام صفایی(دور دوم)
کلیبر و هوراندحسین حاتمیلیست ائتلاف۱۷۶۲۵۱
اهر و هریساحمد محرم‌زاده۸۲۶ ۲۹۱
شبسترجعفر راستیاصولگرا۱۲۵۹۶۱

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بوکانانور حبیب زاده بوکانیاصولگرا۲۶۹۶۵۱
مهابادجلال محمود زادهمستقل۱۹۳۰۳۱
خویعادل نجف زادهمستقل۱
ماکو و چالدرانمحمدعلیپورلیست ائتلاف۲۰۱۳۰

 

۱
نقده و اشنویهعلی زنجانیاصولگرا۱
میاندوآبمهدی عیسی زادهلیست ائتلاف۴۳۰۱۶۱
تکاب و شاهین دژحسن همتی / ‏‬ محمدجواد سبحانی‌فر(دور دوم)۱
سردشت و پیرانشهرکمال حسین پوراصولگرا۱
ارومیهسیدسلمان ذاکرلیست ائتلاف۳
روح الله حضرت پور،اصولگرا
وحید جلال زادهاصولگرا
سلماسیعقوب رضا زادهاصولگرا۲۴۷۶۴۱

 

 

اردبیل
حوزه انتخابیهنامزد (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارعباس جهانگیرزادهاصلاح طلب۲۴۷۷۲۱
خلخال و کوثرسیدغنی نظریاصولگرا۲۲۶۹۸۱
مشکین شهرمحمود عباس زاده مشکینیاصولگرا۳۲۲۵۴۱
گرمیولی اسماعیلیاصولگرا۲۴۱۶۹۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیرعلی نیکزاداصولگرا۱۱۷۶۱۲۳
صدیف بدریاصولگرا۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسویاصولگرا۵۹۵۱۶

 

 

 

ایلام
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهربهزاد علیزاده / ‏‬صادق کرمیدور دوم۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهرانعلی اکبر بسطامیلیست ائتلاف۲۹۶ ۴۲۲
سارا فلاحیمستقل۳۶۹۰۹

 

 

اصفهان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگلسیدجواد ساداتی نژادلیست ائتلاف۸۸۹۴۶۱
اصفهانامیر حسین بانکیلیست ائتلاف۵
عباس مقتداییاصولگرا
مهدی طغیانیلیست ائتلاف
زهرا شیخیلیست ائتلاف
حجت الاسلام و المسلمین حسین میزراییلیست ائتلاف
خوانسار و گلپایگانمسعود خاتمیلیست ائتلاف۲۱۴۶۴۱
قمصر و نطنزرحمت الله فیروزی پورلیست ائتلاف۱
شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی دلیگانیلیست ائتلاف۱
نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیلیست ائتلاف۵۷۷۰۰۱
نائینالهام آزادمستقل۸۵۷۰۱
اردستانسیدصادق طباطبایی نژادلیست ائتلاف۱۳۲۲۹۱
شهرضاسمیه محمودیمستقل۲۰۵۴۲۱
فلاورجان۱
مبارکهپروین صالحیلیست ائتلاف۱۲۰۷۵۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدنحسین محمد صالحیمستقل۲۶۹۲۰۱
لنجانحسین رجایی / ‏‬ علی یوسف پور(دور دوم)۱
سمیرمرحیم کریمی / ‏‬ اصغر سلیمی(دور دوم)۱
خمینی‌شهرمحمدتقی نقدعلیلیست ائتلاف۳۶۰۵۵۱

 

 

 

البرز
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
ساوجبلاغعلی حدادیلیست ائتلاف۴۳۲۳۱۱
کرجمهدی عسگری۲
فاطمه آجرلو / ‏‬ علیرضا عباسی(دور دوم)

 

بوشهر
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دشتستانابراهیم رضاییاصولگرا۳۶۵۸۱۱
کنگان، دیر و جمموسی احمدیلیست ائتلاف۳۸۹۹۸۱
دشتی و تنگستانغلامحسین کرمیلیست ائتلاف۲۹۰۵۷۱
بوشهر، گناوه و دیلم۱

 

تهران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوهسیداحمد رسولی نژادلیست ائتلاف۱۵۸۵۶۱
ورامین، پیشوا و قرچکحسین نوش آبادیمستقل۱
شهریار، قدس و ملاردحسین حق وردیلیست ائتلاف۱
پاکدشتفرهاد بشیریلیست ائتلاف۱
رباط کریمحسن نوروزیلیست ائتلاف۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس۳۰

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
شهرکرداحمد راستینه هفشجانیلیست ائتلاف۳۵۸۷۲۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارقدرت‌الله حمزه شلمزاریلیست ائتلاف۱
بروجنحجت الاسلام امیرقلی جعفری بروجنیلیست ائتلاف۱۱۸۶۳۱
لردگانحسین بامیریاصولگرا۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیرجند و درمیانحسین خسروی اسفزاراصولگرا۷۲۸۷۲۱
قائناتسلمان اسحاقیاصولگرا۲۱۹۳۴۱
نهبندان و سربیشهمصطفی نخعیلیست ائتلاف۱۷۳۴۱۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمجید نصیراییلیست ائتلاف۳۷۳۳۴۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
چناران و طرقبه۱
مشهد و کلاتحجت الاسلام نصرالله پژمانفرلیست ائتلاف۵
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمیلیست ائتلاف
فاطمه رحمانیلیست ائتلاف
گنابادمحمد صفایی دلوییلیست ائتلاف۲۳۶۰۷۱
تربت حیدریهمحسن زنگنه۵۶۷۰۶۱
درگزحسن رزمیان مقدم۹۱۸۴۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادجواد نیک بین۲۹۴۸۷۱
نیشابور۲
خواف و رشتخواراکبر احمدپور۶۳۹۹۴۱
فریمان و سرخسسیداحسان قاضی زاده هاشمیلیست ائتلاف۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابعلی اصغر عنابستانیلیست ائتلاف۸۰۰۲۶۲
بهروز محبی
قوچان و فاروج۱
تربت جام و تایبادجلیل رحیمی جهان آبادی۹۸۲۴۸۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بجنورد۲
شیروانعلی جدیلیست ائتلاف۲۴۷۲۴۱
اسفراینامان‌الله حسین‌پورلیست ائتلاف۱۹۳۱۲۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون۳
ماهشهر، امیدیه و هندیجان۱
شوشمحمد کعب عمیر۲۳۳۵۸۱
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا۳۳۹۰۲۱
شوشتر و گتوندسهراب گیلانیاصولگرا۳۱۸۵۳۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا۱
دزفول۱
رامهرمز و رامشیرابراهیم متینیانلیست ائتلاف۲۴۵۱۳۱
خرمشهرسید لفته احمد نژاداصولگرا۹۶۳۸۱
شادگانمجید ناصری نژاداصولگرا۱۲۵۵۵۱
دشت‌آزادگان و هویزهقاسم ساعدیاصولگرا۱۹۵۸۹۱
آبادانسیدمحمد مولویلیست ائتلاف۳۵۰۰۵۳
جلیل مختاراصولگرا۱۹۸۴۲
سید مجتبی محفوظیلیست ائتلاف۲۱۴۰۲
ایذه و باغملکعبداله ایزدپناهلیست ائتلاف۳۳۲۸۰۱
بهبهانمحمد طلا مظلومیلیست ائتلاف۱۸۰۲۸۱

 

زنجان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زنجان و طارممصطفی طاهری۵۹۸۰۰۲
شیخ مهدی باقری / ‏‬ نبی الله محمدی(دور دوم)
ابهر و خرمدره و سلطانیهحجت‌الاسلام حسن شجاعیاصولگرا۱۹۴۵۴۱
خدابندهسید البرز حسینیلیست ائتلاف۳۰۸۵۲۱
ماهنشان و ایجرودسید مرتضی خاتمیمستقل۱۷۷۶۳۱

 

سمنان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهرعباس گلرولیست ائتلاف۳۲۴۱۱۱
شاهرودعلی اصغر خانیاصولگرا۳۴۰۸۳۱
دامغانعلی اکبر علیزادهلیست ائتلاف۱۱۰۲۱۱
گرمسار و آراداناردشیر مطهریاصولگرا۱۳۱۳۰۱

 

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زاهدانحسینعلی شهریاریلیست ائتلاف۶۵.۳۲۲
فداحسین مالکیاصولگرا۶۳۲۲۷
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کوریناسماعیل حسین زهی۴۳۱۴۸۱
سراوانملک فاضلی۴۳۵۳۰۱
زابلمحمد سرگزی۷۶۶۸۴۲
حبیب الله دهمردهاصولگرا۶۴۳۱۴
چابهار، نیکشهر و کنارکمعین الدین سعیدی۹۰۸۶۳۱
ایرانشهر و سربازعبدالناصر درخشان۹۵۸۹۶۱

 

فارس
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
نیریز و استهبانفرهاد طهماسبیلیست ائتلاف۲۸۸۴۷۱
شیرازعلیرضا پاک فطرتلیست ائتلاف۴
روح الله نجابتلیست ائتلاف
جعفر قادریلیست ائتلاف
ابراهیم عزیزیلیست ائتلاف
لامرد و مهرسید موسی موسویلیست ائتلاف۱
داراب و زرین دشتمحمد جواد عسکریلیست ائتلاف۱
خرامه، سروستان و کوارعبدالعلی رحیمی مظفری۳۷۷۷۱۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشتجلال رشیدی کوچیلیست ائتلاف۱
آباده، بوانات و خرم‌بیدرحیم زارعاصولگرا۱
لارستان، خنج و گراشحسین حسین زاده۲۸۳۳۹۱
جهرممحمدرضا رضایی کوچیاصولگرا۳۹۹۴۰۱
اقلیدمسلم صالحیاصولگرا۱۴۵۸۰۱
سپیدان وبیضاءمحسن علیزاده۱
نورآباد و ممسنیمجید انصاری۱
کازرونفریدون عباسیلیست ائتلاف۱
فساحجت الله فیروزیلیست ائتلاف۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندمیرمحمدمهدی فروردینلیست ائتلاف۱

 

قزوین
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قزوین و آبیکفاطمه محمدبیگیلیست ائتلاف۲
لطف الله سیاهکالی مرادیلیست ائتلاف
تاکستانرجب رحمانیاصولگرا۲۶۰۴۵۱
بوئین‌زهراروح الله عباسپورلیست ائتلاف۳۷۵۸۹۱

 

قم
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
قماحمد امیرآبادی فراهانیاصولگرا۳
حجت الاسلام مجتبی ذوالنوریاصولگرا
علیرضا زاکانیاصولگرا

 

کردستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بیجارحمدالله کریمی / مهدی زندیان ‏‬(دور دوم)۱
مریوان و سروآبادشیوا قاسمی پورمستقل۱
سقز و بانهبهزاد رحیمیمستقل۳۴۴۳۹۱
قروه و دهگلانپرویز اوسطیاصولگرا۱۷۱۹۶۱
سنندج، دیوان دره و کامیارانمهدی فرشادانمستقل۳۵۷۱۶۲
محسن فتحیمستقل۳۲۵۱۸

 

کرمان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
کرمان و راورمحمدرضا پورابراهیمیلیست ائتلاف۱۳۰۱۹۵۲
محمد مهدی زاهدیلیست ائتلاف۹۰۷۱۴
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر۱
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنجمنصور شکراللهیلیست ائتلاف۱
جیرفت و عنبرآباد۱
بافت، رابر، ارزوئیهصمدالله محمدیاصولگرا۱۸۰۰۲۱
سیرجان و بردسیرشهباز حسن پور بیگلریمستقل۴۸۸۶۴۱
شهربابکمصطفی رضاحسینی قطب آبادیاصولگرا۱۳۳۵۰۱
رفسنجان و انارحسین جلالیلیست ائتلاف۵۳۷۸۸۱
زرند و کوهبنانعفت شریعتی کوهبنانیلیست ائتلاف۴۴۴۵۳۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اسلام‌آباد غربمجتبی بخشی پور۱
کنگاور صحنه و هرسینعلی رضاییمستقل۱
سنقر و کلیاییسیدجواد حسینی کیالیست ائتلاف۱۰۹۳۵۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربشهریار حیدریمستقل۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانیآرش لهونیاصلاح طلب۱
کرمانشاهعبدالرضا مصریلیست ائتلاف۹۵۰۶۱۳
محمد رشیدیلیست ائتلاف۵۷۱۷۰
سلمان محمدیاصولگرادور دوم
ابراهیم عزیزیلیست ائتلافدور دوم

 

کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بویراحمدودنامهدی روشنفکراصولگرا۱
کهگیلویه و بهمئیسید محمد موحدلیست ائتلاف۱
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح طلب۱

 

گلستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
علی‌آباد کتولرحمت الله نوروزیلیست ائتلاف۳۵۹۰۷۱
گنبد کاووسامان قلیچ شادمهراصولگرا۳۱۸۲۶۱
رامیان و آزادشهرغلامعلی کوهساریاصلاح طلب۳۸۶۱۵۱
کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

عبدالجلال‌ایری / ‏رجب‬ محمد آبادی(دور دوم)۱
مینودشت و کلالهرضا آریان پوراصولگرا۴۲۹۴۷۱
گرگان و آق‌قلارمضانعلی سنگدوینیاصولگرا۵۲۵۷۸۲
غلامرضا منتظریلیست ائتلاف

 

گیلان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
آستاراغلامرضا مرحبا۱۴۸۳۴۱
فومن و شفتخلیل بهروزی فرلیست ائتلاف۱
لنگرودپرویز محمد نژاد قاضی محله۲۲۶۳۳۱
طوالش، رضوانشهر و ماسالحسن محمد یاری۳۰۸۲۷۱
لاهیجان و سیاهکلرسول فرخی۱۸۶۲۰۱
صومعه‌سراسید کاظم دلخوشاعتدال و توسعه۲۸۱۷۶۱
بندر انزلیاحمد دنیامالیاصولگرا۱۶۷۳۵۱
رودسر و املشحجت الاسلام محمد صفری۲۵۴۷۴۱
آستانه اشرفیهمحمد علی رمضانی دستکلیست ائتلاف۱۳۹۴۸۱
رودبارمهرداد گودرزوند چگینی۱۶۱۹۹۱
رشتجبار کوچکی نژادلیست ائتلاف۳
سیدعلی آقازادهلیست ائتلاف
محمدرضا احمدیلیست ائتلاف

 

لرستان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
خرم‌آبادمرتضی محمودونداصولگرا۲
مهرداد ویسکرمیاصولگرا
سلسله و دلفانیحیی ابراهیمیاصلاح طلب۱
کوهدشت و رومشکانحجت‌الاسلام محمدرضا مبلغیاعتدال۱
الیگودرزمحمد خدابخشیمستقل۱
درود و ازناحسین گودرزیاصلاح طلب۱
پلدخترسیدحمیدرضا کاظمیاصولگرا۱
بروجردعباس گودرزیاصولگرا۲
فاطمه مقصودیاصلاح طلب

 

مازندران
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
بابلمهدی سعادتیاصولگرا۵۱۰۸۲۲
علی کریمیاصولگرا۵۳۶۶۶
ساری و میاندرودمنصور علی زارعیلیست ائتلاف۶۶۲۲۵۲
علی باباییمستقل۴۱۹۸۳
نوشهر و چالوسمحمدعلی محسنی بندپیاصلاح طلب۲۴۰۹۲۱
نکا، بهشهر و گلوگاهغلامرضا شریعتیلیست ائتلاف۵۷۹۴۵۱
آمل و لاریجانرضا حاجی پوراصولگرا۵۷۹۵۱۱
بابلسر و فریدونکنارعلی اصغر باقرزادهاصولگرا۳۰۴۳۰۱
نور و محمودآبادولی الله فرزانهاصولگرا۳۵۳۴۷۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبارکمال علیپور خنکداریلیست ائتلاف۵۷۸۲۳۲
کیوان مرادیان کوچکسراییلیست ائتلاف۶۱۹۸۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشمس الدین حسینیلیست ائتلاف۴۴۹۷۳۱

 

مرکزی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خندابعلی اکبر کریمیلیست ائتلاف۷۶۲۲۶۲
محمد حسن آصفریاصولگرا۵۴۹۲۱
شازندمحمود احمدی بی غشاصولگرا۲۴۴۵۲۱
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیلیست ائتلاف۱۰۴۷۱۱
ساوه و زرندیهحجت الاسلام محمد سبزی۲۷۵۴۴۱
خمینعلیرضا نظری۱۵۱۵۷۱
تفرش، آشتیان و فراهانسینا کمال خانی۱۳۷۵۲۱

 

هرمزگان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکحسین رئیسی۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیاحمد مرادیمستقل۳
منصور آرامیمستقل
محمد آشوریمستقل
بندرلنگه، بستک، پارسیاناحمد جباریلیست ائتلاف۳۰۷۰۲۱

 

همدان
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
رزنحسن لطفیاصلاح طلب۱۹۸۶۵۱
اسدآبادکیومرث سرمدی والهاصولگرا۲۶۱۱۱۱
نهاوندعلیرضا شهبازیمستقل۱۸۵۷۸۱
بهار و کبودرآهنگعیسی جعفریلیست ائتلاف۳۶۸۸۴۱
تویسرکانمحمدمهدی مفتحلیست ائتلاف۱۶۲۵۸۱
ملایراحد آزادیخواهلیست ائتلاف۳۶۴۷۸۲
هادی بیگی نژاداصولگرا۲۲۰۶۲
همدان و فامنینحمیدرضا حاجی باباییلیست ائتلاف۲
روح الله نباتی / ‏‬امیرحسین فلاحی(دور دوم)

 

یزد
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشنمحمدصالح جوکارلیست ائتلاف۱
اردکانمحمد رضا دشتی اردکانیمستقل۱۵۸۴۸۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتممحمدرضا صباغیانمستقل۲۶۸۶۵۱
تفت و میبدسیدجلیل میرمحمدی میبدیاصولگرا۲۰۲۸۶۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهمنتخب (ها)گرایشنتیجهتعداد کرسی
زرتشتیان۱
کلیمیان‌۱
ارامنه شمال۱
آشوری۱
ارامنه جنوب۱

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید

×

سلام علیکم

جهت برقراری ارتباط با مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری روی آیکن واتس اپ کلیک نمایید یا پیام خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمائید

× مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری