کد خبر:2253
پ
n00363584-b
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرر با اشاره به توفیق خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: خدمتگزاری به جامعه ایثارگری ازجمله توفیقاتی است که نصیب هرکسی نمی‌شود.

توفیق خدمتگزاری به جامعه ایثارگری نصیب هرکسی نمی‌شود

توفیق خدمتگزاری به جامعه ایثارگری

سلیمان رستمیان در دیدار با ابوالفضل اینانلو فرماندار فردیس ایثارگران را ارزش‌های جامعه دانست و گفت: خدمت به انسان‌هایی که عزیزترین سرمایه زندگی خود را برای امنیت و آرامش کشور و حفظ ارزش‌های انقلاب تقدیم کردند ارزشمند و ماندگار است.
وی افزود: همه مسئولان و خدمتگزاران باید در حوزه‌هایی که مسئولیت می‌پذیرند شایسته‌ترین خدمات را به مردم ارائه کنند که در این زمینه خانواده‌های شهدا در اولویت قرار دارند.
مدیرکل بنیاد استان البرز خاطرنشان کرد: حفظ حرمت و تکریم ایثارگران، بررسی و پیگیری مطالبات تا حصول نتیجه و داشتن رفتار متواضعانه و قدر نهادن به منزلت اجتماعی ایثارگران علاوه بر ایجاد رضایتمندی ادای دین به ایثارگری ایثارگران است.
سلیمان رستمیان در دیدار با حجت‌الاسلام علی‌اکبر ایمانی امام‌جمعه فردیس نیز گفت: به برکت خون شهدا و ایثارگری ایثارگران امروز جمهوری اسلامی ایران به یکی از قدرت‌های بلامنازع منطقه و جهان تبدیل‌شده است.
وی بر لزوم استمرار مسیر شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد و گفت: اگر بخواهیم از ارزش‌های نظام و انقلاب دفاع و در عرصه‌های مختلف پیشرفت کنیم باید راه شهدا را ادامه داده و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه گسترش دهیم. فرهنگ ایثار و شهادت باید زنده بماند.
مدیرکل بنیاد استان البرز به توفیق خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: خدمتگزاری به جامعه ایثارگری ازجمله توفیقاتی است که نصیب هرکسی نمی‌شود و به‌پاس این توفیق الهی باید به بهترین نحو وظایف خود را در قبال ایثارگران و خانواده‌های معظم ایشان انجام دهیم و ارائه خدمات باید با تکریم صورت گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

× از این طریق با مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری در تماس باشید