کد خبر:1803
پ
۱۳۹۹۰۱۰۸۰۰۰۰۰۶_Test_PhotoN
مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: بی‌تدبیری‌هایی که مدیریت فدراسیون فوتبال و ورزش انجام می‌دهد، ما را به اینجا می‌کشاند که باید میلیاردها تومان به ویلموتس بدهیم؛ آن هم برای هیچ.

بنا: قرارداد ویلموتس حاصل بی تدبیری مدیریت فدراسیون و ورزش است

قرارداد ویلموتس – محمد بنا در حاشیه مراسم افتتاح خانه کشتی توفیق جهانبخت اظهار داشت: برای ما که مربی کشتی هستیم و این رشته را دوست داریم، می‌خواهیم شرایط طوری باشد که تمرینات را برگزار کنیم اما از سوی دیگر نباید کرونا را شوخی بگیریم.

قرارداد ویلموتس – محمد بنا در حاشیه مراسم افتتاح خانه کشتی توفیق جهانبخت اظهار داشت: برای ما که مربی کشتی هستیم و این رشته را دوست داریم، می‌خواهیم شرایط طوری باشد که تمرینات را برگزار کنیم اما از سوی دیگر نباید کرونا را شوخی بگیریم. یعنی امکان دارد یک بی‌احتیاطی چند نفر به این ویروس مبتلا شوند و به بقیه هم انتقال دهند. اگر هم می‌خواهیم شروع کنیم، باید خیلی از موارد را رعایت کنیم. این ویروس فعلا وجود دارد و باید با آن کنار بیاییم و زندگی کنیم.

وی ادامه داد: ببینید وقتی قرار بود فوتبال آغاز شود، چند نفر به کرونا مبتلا شدند اما با این شرایط مسابقات برگزار شد. در کشتی هم می‌توان با رعایت یکسری مسائل کارها را انجام داد. ‌اگر می‌خواهیم به المپیک برسیم، همانطور که کشورهای دیگر کارشان را آغاز کردند، ما هم باید با کرونا کنار بیاییم و کارمان را شروع کنیم.

بنا در مورد سالن توفیق جهانبخت گفت:‌ یک دنیا خاطره از این سالن دارم؛ چه زمانی که کشتی می‌گرفتم و چه زمانی که مربیگری می‌کردم. صندوق تعویض لباس‌ها را که می‌بینم یاد خودم می‌افتم. دست دبیر درد نکند که این سالن را به عنوان پایگاه برای کشتی در نظر گرفت.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی در مور مراسم قرعه کشی لیگ گفت: برنامه باید طبق روالش انجام شود. اگر ستاد کرونا اجازه ندهد، مگر می‌شود مسابقه برگزار کرد. اما اینطور هم نیست که کارهای روتین که برنامه‌ریزی شده، انجام نشود. شاید قبلا مخالف برگزاری بودم اما حالا می‌توانیم با رعایت یکسری مسائل و به صورت قرنطینه و متمرکز رقابت‌ها را به صورت رفت و برگشت به فینال برگزار کنیم.

وی در مورد اینکه آیا با این امکانات محدود می‌توان لیگ را برگزار کرد، گفت: به هر حال الان بچه‌ها خودشان در حال تمرین هستند. یکی از مواردی که خود من پیشنهاد کردم این بود که تایم مسابقات را کم کنیم. به جای سه دقیقه، دو دقیقه تایم بگیریم و با ۳۰ ثانیه استراحت. هم مسابقه کشتی فعال‌تر می‌شود و هم کشتی‌گیر کمتر خسته می‌شود. خیلی کارها وجود دارد که می‌شود انجام داد. مهمترین اصل این است که بچه‌های ما کشتی بگیرند تا حداقل به یک منابع مالی دست پیدا کنند.

بنا در مورد مبلغی که فدراسیون فوتبال باید به مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی بپردازد، گفت: یک سری به آرشیو خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها بزنید، متوجه می‌شوید سال‌ها در مورد فوتبال داد زدم. خودم عاشق فوتبال هستم و هزار رفیق فوتبالی دارم ولی بی‌تدبیری‌هایی که مدیریت فدراسیون و ورزش انجام می‌دهد، ما را به اینجا می‌کشاند که باید میلیاردها تومان به ویلموتس بدهیم آن هم برای هیچ.

وی ادامه داد: اینطور هم حساب نکنید که این پول‌ها همه‌اش حاصل بی‌تدبیری بوده؛ بلکه بخشی دانسته و در باندهای مافیایی پرداخت، زد و بند می‌شود. وزارت ورزش باید دقت بیشتری کند تا پول‌هایمان بیهوده هدر نرود. نمی‌گوییم این پول‌ها به سمت کشتی بیاید، بلکه همه رشته‌ها را حمایت کند. ویلموتس به خاطر دو باختی که آورده، ۱۶۴ میلیارد پول خواهد گرفت. این حاصل قرارداد ننگینی است که فدراسیون تاج با وی بسته بود.

کلیدواژه : قرارداد ویلموتس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 11 =

کلید مقابل را فعال کنید

×

سلام علیکم

جهت برقراری ارتباط با مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری روی آیکن واتس اپ کلیک نمایید یا پیام خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمائید

× مرکز مقاومت بسیج وزارت دادگستری